حداقل فشار بوش

حداقل فشار پکیج بوش

این قطعه وظیفه کنترل مدار آب مصرفی را به عهده دارد که به زبان ساده پکیج همیشه زمانی روشن می باشد که آبی در مدار وجود داشته باشد و بدون آب پکیج روشن نمی شود.

در واقع اگر آب درون مدار از مقدار مشخصی کمتر شود و پکیج به کار خود ادامه دهد تمامی قطعات پکیج مانند اورینگ ها و یا مبدل آن شروع به ذوب شدن می کند.پس به قطعه ای نیاز داریم تا به برد نبود آب را گزارش دهد و برد به وسیله مانومتر،فشار بار دستگاه را به ما نشان می دهد.

فشار بار دستگاه معمولا باید بین 1تا 2 باشد تا دستگاه بتواند به کار خود ادامه دهد.برای آموزش تنظیم فشار بار پکیج بوش روی لینک زیر کلیک کنید.

آموزش تنظیم فشار بار پکیج بوش

در صورت خرابی حداقل فشار پکیج بوش،فشار بار را به درستی نشان نمی دهد مثلا وقتی که در مدار دستگاه آبی نمی باشد فشار را صفر نشان نمیدهد و دستگاه اروری نمی زند.اما گاهی این مشکل را با کد خطا نشان میدهد که در مدل های مختلف پکیج بوش این کد خطاها متفاوت است.مثلا در مدل کامفورت این پکیج مشکل را با ارور E9 ،مدل W6000 ارور CE (البته در این دو مدل این ارور بیشتر به علت افت فشار رخ می دهد) و مدل کلاسیک چراغ 40 را نشان می دهد.

قابل ذکر است که این سنسور حداقل فشار قابل تعمیر نیست و در صورت خرابی باید تعویض شود.

اصفهان پکیج،یکی از تخصصی ترین مراکز سرویس و تعمیر پکیج در اصفهان می باشد که سالهاست به صورت کاملا تخصصی در این زمینه فعالیت می کند.ما با داشتن متخصص ترین تعمیرکاران در سطح اصفهان توانسته ایم تجربه چندین ساله خود را در تعمیرات پکیج با علم روز دنیا گره بزنیم و یکی از مراکز تعمیر به روز در این زمینه باشیم.

اصفهان پکیج/تامین قطعات تضمین خدمات

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *