سنسور فشار وایلانت

سنسور فشار وایلانت چیست؟

سنسور فشار یا ترانسدیوسر یک وسیله برای اندازه گیری فشار است که پارامتر مکانیکی فشار را به یک سیگنال خروجی الکتریکی تبدیل می کند.

به طور کلی اولین اقدام برای روشن شدن پکیج،وجود مقدار کافی آب در پکیج است.اگر آب درون مدار از مقدار مشخصی کمتر شود و پکیج روشن شود باعث افزایش حرارت و ذوب شدن قطعات خواهد شد.بنابراین نیاز به قطعه ای داریم تا در صورت کم شدن آب مدار گرمایش متوجه آن شویم.

سنسور فشار وایلانت

در پکیج وایلانت این وظیفه مهم بر عهده ترانسدیوسر می باشد و عدد فشار آب داخل مدار گرمایش در صفحه نمایش پکیج با واحد bar نمایش داده میشود که این عدد باید همیشه بالای 1 و زیر 2 باشد.اگر این عدد به 0.5 برسد دستگاه شروع به چشمک زدن میکند و از کار میافتد و اگر از 2 بالاتر برود پکیج دچار نشتی می شود.

جهت آموزش تنظیم فشار بار پکیج وایلانت روی لینک کلیک کنید.

در صورت خرابی ترانسدیوسر پکیج وایلانت،فشار بار به درستی نمایش داده نمی شود؛مثلا وقتی در مدار آبی نمی باشد فشار را صفر نشان نمی دهد و گاها این ایراد را با F73 و F74 نشان می دهد.

توجه:این سنسورها قابل تعمیر نیستند و تنها راه حل مشکل تعویض سنسور فشار است.سنسور فشار پکیج وایلانت به صورت اصل و یا فرعی یافت می شود که مدل های فرعی آن در انواع کیفیت های خوب و بد در بازار عرضه میشوند.

اصفهان پکیج،یکی از تخصصی ترین مراکز سرویس و تعمیر پکیج در اصفهان می باشد که سالهاست به صورت کاملا تخصصی در این زمینه فعالیت می کند.ما با داشتن متخصص ترین تعمیرکاران در سطح اصفهان توانسته ایم تجربه چندین ساله خود را در تعمیرات پکیج با علم روز دنیا گره بزنیم و یکی از مراکز تعمیر به روز در این زمینه باشیم.

اصفهان پکیج/تامین قطعات تضمین خدمات

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *